Hakkımızda

Ülkemizde ve dünyada zemin, hidrolik ve çevre mühendisliği uygulamalarında başarılı projelere imza atan Geoduvar, geosentetiklerin mühendislik yapılarında kullanımı konusunda öncü firma olmuştur.

İlk Geoduvar uygulamasını 1997 yılında gerçekleştiren firmamız 20 yılı aşan yolculuğuna, artık markalaşmış olan ismi ve sektördeki deneyiminin gücüyle, grup şirketlerimizle birlikte daha da güçlenerek devam ediyor.

Grup firmaları olan Atlasyol Yol Maden  Proje İnşaat A.Ş,  Atlasyol Marin ve Sams Seçenekli Teknoloji Makineleri Ltd. Şti. ile birlikte; kara ve deniz ağır inşaat-altyapı, zemin iyileştirme işleri, her türlü dayanma yapısı v.b. hizmetleri kendi bünyesinde yaratıcı çözümler üreterek proje aşamasından uygulamasına kadar her adımda yer alan Geoduvar, faaliyet alanında ülkemizde liderlik etmektedir.

Geosentetik Donatılı İstinat Duvarı (Geoduvar), Geosentetik kazık, yeşillendirilebilir geosentetik donatılı istinat duvarı (Geoslope), su altı Geosentetik kazık uygulaması, geosentetik ürünlerle asfalt çatlaklarının önlenmesi, dünyadaki en büyük çamur susuzlaştırma işi vb. bir çok “ilk”e imza atmış ve Geosentetik donatılı istinat yapılarında sisteme adını veren Geoduvar, akademik bilgisi, güçlü mühendislik altyapısı ve günümüze kadar gelen deneyimiyle birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Her türlü geosentetik malzeme ile zemin ve dayanma yapılarında, projeden uygulamaya ekonomik, güvenli, sürdürülebilir, bütüncül çözümler sunan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Geoduvar

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Birçok “ilk”e imza atmış olan firmamız Geoduvar, Türkiye’deki ve yurt dışındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle sektörünün öncüsüdür.
Her türlü zemin ve dayanma yapılarında, projeden uygulamaya ekonomik, güvenli, sürdürülebilir bütüncül çözümler sunan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz..

Neden biz ?

Doğayla Uyum

İnsanoğlunun doğayla rekabetinde ona direnmeden uyum sağlamanın yolunu bulduk. Dayanma yapıları konusunda son nokta olan geosentetik donatılı istinat yapılarını ülkemize taşıdık.

Bütüncül Yaklaşım

Yalnızca ürün satmıyor, zemin ve dayanma yapı sistemlerine ilişkin ihtiyaçlarınıza projelendirme, imalat ve inşa süreçlerinin tamamında en uygun yöntemlerle bütüncül çözümler sunuyoruz.

Bilimin Işığında

Bilimsel altyapı ve bilgi birikimimizi en zor projeleri hayata geçirmede kullanıyoruz. Bilim alanındaki gelişmeleri izliyor, bunları uygulamalarımıza aktarıyor ve kendimizi her aşamada denetliyoruz.

Müteahhitlik Değil Mühendislik

Mühendislik ilkelerine ve etik değerlerine bağlı kalarak, çözüm önerilerimizi bunun ışığında alıyoruz.

Teknoloji Üreticisi

Konunun uzmanı 20 mühendis güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Projenize uygun mühendislik çözümleri üretirken kendi geliştirdiğimiz, uluslararası standartlar ve programlarla entegre programlarından ve hesap sistemlerinden yararlanıyoruz.

Doğru Çözüm İyi Uygulama

Bilimsel yaklaşımın getirdiği sorumluluk duygusuyla hareket ediyor, projeleriniz için en doğru çözümü sunuyor ve deneyimli ekibimizle iyi uygulanmasını sağlıyoruz.

Geoduvar

2000 yılında başlayan yolculuğumuza, artık markalaşmış olan ismimiz ve sektördeki deneyimimizin gücüyle devam ediyoruz. GEODUVAR olarak kurulduğumuz günden bu yana her türlü dayanma yapısının projelendirilmesi ve imalatı ile ilgili, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Geoduvar

2000 yılında başlayan yolculuğumuza, artık markalaşmış olan ismimiz ve sektördeki deneyimimizin gücüyle devam ediyoruz. GEODUVAR olarak kurulduğumuz günden bu yana her türlü dayanma yapısının projelendirilmesi ve imalatı ile ilgili, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Üst Yönetim

Togan Alper

Kurucu & CEO

Şükrü Tırnaklı

Kurucu Ortak

Hizmetlerimizle ilgili iletişime geçin